web
stats
KUZU EFFECT AVM ANKARA HİSSEDİLEBİLİR YÜZEY UYGULAMASI
Kuzu Effect AVM Ankara Hissedilebilir Yüzey Uygulaması

Kuzu Effect AVM / Ankara, Tayneks paslanmaz çelik hissedilebilir yüzey imalatı ve uygulaması ile körler ve görme engelliler için erişilebilir hale gelmiştir.

 

Kuzu Effect AVM / Ankara'nın tercihi AISI 304 paslanmaz çelik hissedilebilir yüzeyler sayesinde kör ve görme engelli bireyler bağımsızca ve özgürce gezebilme, alışveriş yapabilme, sosyalleşme imkanına kavuşmuştur.

 

Peki körlerin ve görme engellilerin hayatlarını kolaylaştıran hissedilebilir yüzey nedir? Hissedilebilir yüzey veya genel olarak kullanılan tabirle görme engelli yolu; hem görme engelliler hem az görenler tarafından gerek beyaz bastonla gerek ayakkabı tabanıyla gerekse kısıtlı görme yetisiyle algılanabilen, çevre zeminle farklı kabartma bir profile ve ışıklılık zıtlığına sahip olduğu için kolaylıkla ayırt edilebilen, AISI 304 veya AISI 316 paslanmaz çelik malzemeden üretilen ve uygulanan bir üründür. Hissedilebilir yüzey ürünleri kullanım amaçlarına göre ise ikiye ayrılır: Hissedilebilir uyarıcı yüzeyler çevredeki tehlikelere ve karar noktalarına dikkat çekerken, hissedilebilir kılavuz izler yürüyüş doğrultusunu belirtir.

 

Hissedilebilir yüzey imalatımız hakkında daha fazla bilgi edinmek, paslanmaz çelik hissedilebilir yüzey teknik şartnamesi talep etmek, paslanmaz çelik hissedilebilir yüzey fiyat teklifi almak için engelsiz@tayneks.com adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

 

Ayrıca Ankara'daki hissedilebilir yüzey uygulamalarımıza ait görsellere referanslar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.